Sklad Sklad náhradných dielovV roku 2018 sme vo svojom hlavnom sídle na Hadovskej ceste v Komárne otvorili nový centrálny sklad originálnych náhradných dielov pre sortiment vlastných značiek. Nový sklad výrazne zlepšil dostupnosť náhradných dielov a služieb a patrí medzi najlepšie vybavené sklady na Slovensku.

Celková rozloha skladu je 2 400 m2, z čoho samotný sklad ND tvorí 1 200 m2 a disponuje parkovacou kapacitou 300 m2. V novom sklade pracuje 14 skladníkov a predajcov náhradných dielov a ďalej 8 administratívnych pracovníkov.

Aktuálne sa v ňom nachádza 15 200 položiek originálnych náhradných dielov pre všetky značky strojov predávané Agroservisom v celkovej hodnote 2,6 mil. € s hmotnosťou 150 ton. Väčšie ND sa skladujú na paletách, menšie náhradné diely na policovom systéme.

John Deere náhradné diely

Mazivá John Deere sú špeciálne vyvinuté pre vysoké nároky terénnej techniky. Umožnia vašim strojom podať lepší výkon, znížia vaše prevádzkové náklady tým, že predĺžia interval vypúšťania/výmeny o až 750 hodín a udržia vaše zariadenie v lepšom stave dlhšie a bez prerušenia.

Viac informácií

KUHN náhradné diely

S originálnymi náhradnými dielmi KUHN môžu naši zákazníci zvládnuť svoju prácu veľmi vyvážene. KUHN továrenské zlievárne, kováčska výroba a ultra moderná strojárenská technológia umožňujú vyrábať náhradné diely na vysokej úrovni.

Viac informácií

Bednar náhradné diely

Väčšia odolnosť dlát, krídiel, prútov aj hrotov podstatne znižuje náklady na spotrebné diely, ale tiež čas strávený výmenou jednotlivých pracovných dielov.

Viac informácií

John Deere REMAN diely

Skráťte prestoje a znížte náklady na kompletnú výmenu súčiastok. Naše repasované diely a súčiastky sú ako nové.

Viac informácií

John Deere reklamná kolekcia

John Deere ponúka štýlové oblečenie a doplnky pre všetkých svojich fanúšikov. Usiluje sa uspokojiť všetky typy ľudí a všetky vekové kategórie.

Viac informácií

Nový sklad náhradných dielov

Nový sklad ND slúži pre naše interné potreby, ale aj pre zákazníkov, ktorým sme vytvorili príjemné kultúrne prostredie. Otváracie hodiny sú od 7.00 do 16.30. Počas hlavnej sezóny sa prostredníctvom svojho servisného technika a službukonajúceho skladníka každý dozvie o dostupnosti ND aj počas víkendov. Priestor určený pre zákazníkov, kde si môžu ND aj osobne vyzdvihnúť.

Cesta náhradného dielu k zákazníkom

Kvalita a rýchlosť servisu úzko súvisí s rýchlosťou dodávky náhradných dielov, pretože väčšina opráv sa bez ND nezaobíde. Poľnohospodár najčastejšie o poruche informuje svojho servisného technika alebo vedúceho servisu na jednom z 11-tich našich servisných stredísk.

Po identifikácii poruchovej súčiastky je prvým krokom technika zistenie, či je daný ND na sklade v stredisku alebo na Slovensku, keďže máme sklady prepojené online systémom Spoločné skladové zásoby. Ak sa poškodený diel nenachádza medzi 15 200 položkami na Slovensku, objednávame ho v centrálnom sklade pre Európu nachádzajúcom sa v nemeckom Bruchsale.

Pohľad na európsky centrálny sklad náhradných dielov John Deere v nemeckom Bruchsale,odkiaľ zásobujú dielmi severnú Afriku, Blízky a Stredný východ, štáty bývalého Sovietskeho zväzu a Európu. Na streche sa nachádzajú solárne panely a vnútri najmodernejšie technológie vrátane autonómnych vozíkov bez obsluhy. Na ploche 62 000 m2 sa nachádza 200 000 skladových položiek. Auto do Komárna nakladajú o 18-tej hodine.

Z Nemecka je diel na Slovensku už ráno

Ak sa súčiastka nenachádza na Slovensku a porucha je nahlásená v sezóne do 16-tej hodiny a mimo sezóny do 15-tej hodiny, objednávame diel z Európskeho distribučného skladu náhradných dielov. V Bruchsale v priebehu pár chvíľ súčiastku musia vyskladniť, aby už o 18.30 bola pripravená na nakládku.

Naša zmluvná preprava dopraví v ten deň objednané súčiastky už nasledujúce ráno do Komárna, približne o 6.30. Diely sa príjmu v centrálnom sklade v Komárne a následne sa distribuujú do jednotlivých stredísk, resp. k zákazníkom na celom Slovensku.

John Deere a Agroservis vyšiel v ústrety poľnohospodárom a diely objednané v sobotu do 12-tej hodiny prichádzajú do Komárna v nedeľu – pondelok. Počas žatvy prijímame objednávky aj v nedeľu pre pondelkový príchod dielov z Bruchsalu.

Diely z centrálneho skladu z Komárna do ostatných stredísk a aj medzi nimi navzájom dopravujeme vnútornou prepravou tak, aby to bolo čo najefektívnejšie.

Štatistika zlepšuje zásobovanie dielmi

Grafický prehľad podľa typov náhradných dielov:

Ostatné náhradné diely: BEDNAR, DIECI, PERARD, BRANTNER, IRTEC, OLIMAC, OROS, GÜTTLER, IGLAND, Bondioli&Pavesi

V Agroservise podrobne monitorujeme potrebu ND pre každý jeden typ stroja. Evidencia nám pomáha lepšie plánovať zásobovanie ND, z čoho profitujú samotní zákazníci. Dokonca evidujeme a štatisticky vyhodnocujeme každú opravu, čo zvyšuje prehľad o jednotlivých typoch strojov a slúži pre porovnanie práce servisných technikov.

Pomoc poľnohospodárom

Zabezpečenie ND je len jednou zo súčastí starostlivosti o techniku. Našou snahou je poruchám predchádzať, ako ich opravovať, čo zabezpečuje plynulosť prác v poľnohospodárstve.

Spokojnosť musí byť na oboch stranách – v Agroservise si uvedomujeme, že najlepší zákazník je spokojný zákazník, ktorý sa bude k našim produktom opätovne vracať!

Vieme, že investície do našich strojov prinesú farmárom a poľnohospodárskym spoločnostiam najväčší úžitok iba v prípade, že v čase, keď stroje potrebujú používať, budú plne pripravené odviesť 100 % prácu. Pre využitie maximálneho potenciálu stroja je nevyhnutné osadiť stroj originálnymi náhradnými dielmi od našich oficiálnych výrobcov.

Iba tieto diely vám zaisťujú, že stroj bude pracovať presne podľa vašich predstáv. Dodávku nových dielov sa vám snažíme uľahčiť neustálym rozširovaním našej obchodnej siete a budovaním nových logistických centier tak, aby sme vám boli čo najbližšie.