Servis Predsezónna príprava strojovPredsezónna kontrola stroja – Expert Check (traktory 123 bodov, rezačky 130 bodov, postrekovače 99 bodov,
kombajny 208 bodov ). Nechajte si stroj skontrolovať našimi špecializovanými mechanikmi. Naši špeciálne vyškolení a certifikovaní odborníci na EXPERT CHECK sú oboznámení so strojmi zvnútra aj zvonku a vedia, ktoré komponenty vyžadujú osobitnú pozornosť – vďaka sofistikovaným nástrojom John Deere, založeným na odborných znalostiach z tisícov strojov. Výsledkom je konečný výkon pre nadchádzajúcu sezónu. Odborná kontrola traktorov – okrem kontroly hlavných mechanických funkcií opotrebovania a poškodenia sa postaráme o to, aby boli všetky existujúce aktualizácie softvéru nainštalované tak, aby mal váš stroj optimálnu spotrebu paliva.

Expertná kontrola kombajnov – od kontroly krútiaceho momentu skriňovej spojky podávacieho zariadenia so špeciálnymi nástrojmi a všetkými snímačmi rýchlosti na vašom kombajne až po vykonanie skúšobného postupu odporúčaného výrobcom pre možnosť Harvest Smart. Body expertnej kontroly: Podrobná technická diagnostika a komplexné preskúmanie všetkých kľúčových komponentov podľa štandardizovaných kontrolných zoznamov John Deere. Továreň každoročne vydáva najnovšie technické riešenia založené na skúsenostiach z predchádzajúcej sezóny – výhradne pre vášho predajcu John Deere. Posudzovanie elektronických komponentovProfesionálna kontrola snímačov, elektrických komponentov a softvéru pomocou programu SERVICE ADVISOR – výhradne pre vášho predajcu John Deere.

 

Komplexná správa stroja

 

Úplný dokumentovaný prehľad o stave vášho stroja. Voľná cenová ponuka pre následné opravy a výmenu častí  podliehajúcich opotrebeniu. Úplná transparentnosť do požadovanej údržby alebo výmeny komponentov – rozhodujete o tom, čo by mal váš predajca vykonať. Všetky práce sa vykonávajú so špeciálnymi nástrojmi John Deere a najnovšími pokynmi na montáž dielov z výroby.

Špeciálne ponuky na včasné objednávky a ich využitie na akciové náhradné diely, ktoré sú k dispozícii po kontrole expertov. PRIAME KONZULTÁCIE A INFORMÁCIE O POĽNÝCH SÚPRAVÁCH A PRÍLOHÁCH Odborné poradenstvo o najnovších možnostiach dodatočného vybavenia, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť váš stroj prispôsobením vašim požiadavkám.

Poradenstvo v  oblasti optimalizácie a nastavenia stroje. Odborné poradenstvo pre zvýšenie výkonu a dlhej životnosti vášho stroja.

 

Update softvérov v strojoch

 

Počas životnosti stroja môže dôjsť k vylepšeniu niektorého softvéru. Napríklad je pridaná nová funkcia alebo sa vylepší riadenie daného uzla. Prostredníctvom programu Service Advisor možno v priebehu niekoľkých minút vykonať prehranie softvéru riadiacej jednotky. Kalibrácia jednotlivých komponentov – odporučené urobiť minimálne raz do roka z dôvodu zabezpečenia optimálnej prevádzky daného komponentu počas sezóny Nastavenie údržbových intervalov v GS3 a GEN4 monitoroch

 

Servis klimatizácie

 

Čistý vzduch v kabíne je základným predpokladom vašej bezproblémovej práce. Klimatizácia v stroji potrebuje pravidelnú údržbu, aby fungovala bezchybne a dosahovala požadovaný efekt. Takýto kompletný servis odporúčame vykonávať pravidelne každých 12 mesiacov. V rámci Servisu klimatizácie vám skontrolujeme celkový stav a funkčnosť klimatizácie. Preskúšame ovládacie prvky, skontrolujeme všetky komponenty systému (vrátane kompresora, chladiča a kondenzátora) a premeriame teplotu vzduchu prúdiaceho do kabíny. A v prípade potreby vymeníme všetko potrebné.

 

Originálne výmenné diely John Deere – REMAN

 

Ak Originálne diely po dlhom používaní podľahnú opotrebeniu, stále sa v nich ešte skrývajú cenné zdroje opätovného využitia materiálu, energie a vykonanej práce a zaslúžia si, aby boli zachované. Preto výrobca odoberá opotrebené diely späť a priemyselne ich renovuje /repasuje/. Výsledkom sú Originálne výmenné diely, ktoré ponúkajú hospodárne opravy bez toho, aby ste sa museli vzdať kvality John Deere, na ktorú ste zvyknutý. Na tieto Repasované diely – REMAN poskytujeme ročnú záruku . Likvidácia odpadu – nezabúdame ani na ochranu životného prostredia – bezplatne za vás prevezmeme likvidáciu odpadu, napr. starého oleja, pneumatík, štartovacích batérií a všetkého, čo vzniká pri výkone našich servisných prác.