Kariéra

Presvedčte sa, že nič nie je ako John Deere. Buďte súčasťou tohto poslania.
Staňte sa členom tímu !
Každý deň sa tisíce profesionálov u predajcov John Deere presviedčajú o pravdivosti sloganu NOTHING RUNS LIKE A DEERE. Práca u predajcu John Deere je viac ako len práca. Je to vášeň. Je to neustály rozvoj.
Je to hrdosť - hrdosť byť súčasťou komunity, od prvého zákazníka, ktorému pripravíte správne riešenie, až po podporu novovznikajúcej miestnej firmy v okolí. Je to vedomie, že to, čo robíte, pomáha nasýtiť, obliecť a ochrániť svet. To všetko sa začína u vás.
Začnite tu! Začnite teraz!

Sme viac než len pracovné miesto. Sme odhodlaní poskytnúť našim zamestnancom nielen prácu, ale aj príležitosť rásť, rozvíjať sa a dosahovať svoj plný potenciál.

My v spoločnosti AGROSERVIS spol. s r. o. veríme, že ľudia sú kľúčom k nášmu úspechu. Sme hrdí na to, že ponúkame bohatý sociálny program a balík výhod, ktorý motivuje a angažuje našich zamestnancov.

Kto sme?

Stabilná a rastúca spoločnosť s 30-ročnou tradíciou:
Sme spoločnosť s 30-ročnou tradíciou. Dlhoročná skúsenosť a postavenie na trhu nám umožňujú poskytovať našim zamestnancom istotu a stabilitu vo svojej kariére. Máme dlhodobú víziu pre svoj rast a úspech.

Čo ponúkame?

Príležitosť na kariérny rast: U nás máte možnosť vytvoriť si dlhodobú a úspešnú kariéru. Podporujeme rozvoj našich zamestnancov a poskytujeme príležitosti pre ďalšie vzdelávanie a profesionálny rozvoj.
Pozitívne pracovné prostredie: V našej spoločnosti sa staráme o to, aby bolo pracovné prostredie príjemné a podporujúce. Vytvárame atmosféru, ktorá posilňuje tímovú prácu, spoluprácu a inováciu.
Atraktívne finančné ohodnotenie a širokú škálu benefitov:
Ponúkame konkurencieschopné platy a rôzne benefity pre našich zamestnancov.
Možnosť prispievať k úspechu spoločnosti: Každý zamestnanec je dôležitou súčasťou našej spoločnosti a má možnosť prispievať k jej úspechu. Umožňujeme našim zamestnancom prejaviť svoje nápady, schopnosti a talent.

Aktuálne pozície:

Nenašli ste tú pravú pozíciu?

Dajte nám o sebe vedieť!

Šikovní ľudia si u nás uplatnenie vždy nájdu. Nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme, keď sa objaví pozícia, ktorá môže byť pre Vás zaujímavá.
Ponúkame pracovné príležitosti pre absolventov a zároveň aj výzvy pre skúsených špecialistov.


    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this