fbpx
Služobný telefón na centrálny sklad náhradných dielov Komárno: 0902 895 326

Komplexné riešenie pre poľnohospodárov John Deere FarmSight

Zabudnite na služby zákazníkom vykonávané jednotvárne a uniformne dlhé obdobie dozadu. FarmSight prináša zákazníkom Agorservisu revolúciu v starostlivosti o zákazníka a jeho stroje. Prepojenie moderných technológií, inteligentných strojov, nástrojov presného poľnohospodárstva a proaktívneho prístupu tímu špecialistov zo spoločnosti Agroservis vám prináša potešenie z dennodennej tvrdej práce v poľnohospodárstve.

Farmsight servisné balíky

Naše FarmSight servisné balíky

Balík štandard

Štandard-Š

Balík Štandard zvyšuje prevádzkyschopnosť a zlepšuje výkon pomocou špičkových nástrojov s diaľkovým prístupom.

Balík premium

Štandard Plus -ŠP

Balík Štandard Plus zvyšuje prevádzkyschopnosť strojov a je doplnený o službu EXPERT CHECK, aby Vaše stroje mohli byť včas pripravené na sezónne práce.

Balík ultra

Ultegra-U

Balík Ultegra vám ponúka podporu, ktorá zvýši vašu výkonnosť a produktivitu. S odbornou pomocou po vašom boku budete za každých okolností na všetko pripravení.

Prvky komplexného riešenia FarmSight

Zabudnite na služby zákazníkom vykonávané jednotvárne a uniformne dlhé obdobie dozadu.
FarmSight prináša zákazníkom revolúciu v starostlivosti o jeho stroje.
Prepojenie moderných technológií, inteligentných strojov, nástrojov presného poľnohospodárstva
a proaktívneho prístupu tímu špecialistov zo spoločnosti AGROSERVIS vám prináša potešenie
z dennodennej tvrdej práce v poľnohospodárstve.

Proaktívny servis

Rast vašej zaneprázdnenosti vytvára potrebu prerodu reaktívneho servisu na proaktívny! Udržateľná výkonnosť sa nadobúda pred sezónou čím sa zároveň znižujú náklady, stres a prestoje!

Viac informácií

PowerGard plán údržby

Hlavnou úlohou k dosiahnutiu rastu výkonnosti poľnohospodárskej techniky je zabezpečiť prevádzkovú spoľahlivosť strojov. Táto úloha je rozhodujúca z hľadiska zabezpečovania výrobných úloh a výrazne sa podieľa aj na hospodárskych výsledkoch poľnohospodárov.

Viac informácií

Pripojená podpora

Ako zástupca spoločnosti John Deere máme k dispozícii niekoľko jedinečných špičkových nástrojov so vzdialeným prístupom, ktoré pomôžu optimalizovať výkonnosť zariadenia a maximalizovať prevádzku. Populácia pripojených strojov narastá každý rok, aby ste mohli využívať nástroje pripojenej podpory.

Viac informácií

Presné poľnohospodárstvo

Optimalizujte svoje zariadenie iba raz, používajte opakovane tie isté nastavenia. Všetky naše systémy sú tiež plne integrované, takže ich môžete prispôsobovať v závislosti od rastu vašich potrieb!

Viac informácií

MyJohnDeere.com

Náš poľnohospodársky webový portál MyJohnDeere.com vám umožňuje spojenie s vašimi strojmi, vašou obsluhou a vašimi poliami na jednom mieste.

Viac informácií

Poľnohospodárske manažérske riešenia

V John Deere sme sa stali priekopníkmi v oblasti navigácie strojov už pred viac ako 15 rokmi, a od tej doby prichádzame stále s novými nápadmi.

Viac informácií
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this