fbpx
Služobný telefón na centrálny sklad náhradných dielov Komárno: 0902 895 326

img

Produkty pre poľnohospodárov

Aktuality a novinky

KUHN OPTIMER: správna voľba pre kvalitnú podmietku
Kvalitná podmietka patrí medzi základné a zároveň najdôležitejšie pracovné operácie vykonávané po zbere a mala by sa vykonávať čo najskôr po zbere. Je to najmä z toho dôvodu, aby sa dosiahlo rýchle vzchádzanie burín a eliminoval sa výskyt chorôb a škodcov.


Ďalšie články:

Zber na najvyššej úrovni
Nové kombajny S7 menia hru v oblasti zberu úrody. Pokročilý technologický balík S7 umožňuje všetkým obslužným pracovníkom stať sa expertmi vďaka automatizácii nastavení zberu a prediktívnej automatizácii pojazdovej rýchlosti.


John Deere predstavuje nový rad traktorov 6M
Walldorf, 25. júna 2024– značka John Deere dnes predstavuje nový, výrazne rozšírený rad traktorov 6M. Tento rad zahŕňa celkovo 17 modelov* vrátane 10 modelov s výkonom nad 150 koní, ktoré splnia tie najrôznejšie potreby fariem.


Letná akcia na náhradné diely
Prelistujte si náš katalóg s letnou akciovou ponukou na originálne náhradné diely Kuhn a Bednar


Záhradná a komunálna technika

Predajné strediská

Informácie o firme

AGROSERVIS spol. s r.o.

Hadovská cesta 6

945 01 Komárno

IČO: 31 441 751
IČ DPH: SK 2020 412 812

logo

Zápis v obchodnom registri:
Okresný súd Nitra, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 3422/N

Všeobecné kontaktné informácie

icon

Tel.:+421 35 / 790 06 00

icon

Fax.:+421 35 774 05 55

Kontaktné údaje na predaj

John Deere stroje:

Ing. Vojtka Vladimír | vojtka@agroservis.sk
Tel.: 0911 / 125 989

KUHN stroje / Agrobazár:

Ing. Zsolt Miškovič | miskovic@agroservis.sk
Tel.: 0911 / 900 394

BEDNAR a Güttler stroje

Štefan Peredy | peredy@agroservis.sk
Tel.: 0903 / 571 496

Brantner, Perard, Irtec stroje:

Ing. Juraj Ferenczi | ferenczi.juraj@agroservis.sk
Tel.: 0903 / 712 882

Dieci:

Ing. Marek Chlebo | chlebo@agroservis.sk
Tel.: 0904 / 994 323

Marketing:

István Tóth | toth.istvan@agroservis.sk
Tel.: 0905 / 778 119

Komunálna a záhradná technika:

Peter Viczencz | viczencz@agroservis.sk
Tel.: 0911 / 600 614


Kontaktné údaje na náhradné diely a servis

Náhradné diely Komárno:

Ing. Dionýz Novák | novak@agroservis.sk
Tel.: 0903 / 277 053

Mgr. Katalin Moncz | moncz@agroservis.sk
Tel.: 0903 / 706 768

Predajca náhradných dielov:

Ing. Žigmund Tóth | zigmund.toth@agroservis.sk
Tel.: 0911 / 906 037

Sklad a objednávky Komárno:

Farkas Tibor | farkas.tibor@agroservis.sk
Tel.: 0904 / 563 174

Kiss Dávid | kiss.david@agroservis.sk
Tel.: 0903 / 651 082

Servis Komárno:

Ing. Ľudovít Csóka| csoka@agroservis.sk
Tel.: 0903 / 729 177

Obchodné zastúpenie výrobcov

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this