fbpx

Kombajny John Deere série X9 tohto roku dorazili už aj na Slovensko

Kombajny John Deere série X9 tohto roku dorazili už aj na Slovensko. Preto sme u zákazníka v Kalnej nad Hronom zorganizovali slávnostné odovzdávanie uvedených strojov.

Na základe skúšok a meraní kombajn X9 dosahuje výkonnosť okolo 100 ton za hodinu pri stratách do 1 %. Uvedená výkonnosť súvisí s veľmi efektívnou konštrukciou stroja. Dvojrotorový systém mlátenia a separácie má najširšie telo mláťačky na trhu, ktoré poskytuje extrémne energeticky účinné mlátenie, separáciu a čistenie. Výkon motora X9 1000 je 640 hp, objem zásobníka 14 800 litrov a pracovný záber 13,7 m. Kombajn X9 je vybavený digitálnym zberovým systémom. Všetky údaje o úrode sú bezpečne uložené v operačnom stredisku John Deere, sú prístupné z akéhokoľvek zariadenia a slúžia pre lepšie agronomické rozhodovanie.

Obilný kombajn X9 je náš najpohodlnejší stroj. Má najluxusnejšiu a najtichšiu kabínu, akú sme kedy vyrobili. Jednoduché a logicky navrhnuté ovládacie a nastavovacie systémy slúžia na optimalizáciu výkonnosti a riadenie zberu.

Konštrukcia kombajnu je navrhnutá tak, aby fungoval na maximum s minimálnou údržbou, aby maximalizoval denný čas strávený zberom, skrátka aby dosahoval najdlhšiu dobu bezporuchovej prevádzky. Tešíme sa na prvé hektáre a držíme palce pre hladký a bezproblémový priebeh žatvy.Ďalšie články, ktoré by vás mohli zaujímať

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this