fbpx

Je čas na inováciu

Model 6195R premieňa na trakčnú silu viac ako 84 % menovitého výkonu motora.
Model 6195R premieňa na trakčnú silu viac ako 84 % menovitého výkonu motora.

Nová úroveň komfortu a účinnosti

Tento rad traktorov musíte zažiť osobne. Zažite na vlastnej koži produktivitu, presnosť a komfort, ktoré vám prinesú tieto stroje. Kontaktujte svojho predajcu práve teraz a zažite vzrušujúcu skúšobnú jazdu.

Riadenie sekcií

Čo očakávate od toho najlepšieho displeja? Ak chcete ovládať až 255 sekcií a úplnú certifikáciu ISOBUS AEF, presne toto máme. A ak si tiež myslíte, že váš traktor by mal štandardne obsahovať variabilné riadenie dávky a telematiku, pozeráte sa na ten správny stroj. V oblasti presného poľnohospodárstva sa traktorom John Deere radu 6R, 7R a 8R nevyhnete.

Veľkosť kabíny

Keď priestor okolo vás pôsobí stiesnene, budete sa tak cítiť ja vy. Pretože vaše zdravie a blaho sú kritickými prvkami produktivity, kabínu radu 6R sme výrazne zväčšili. Teraz má 3,30 m³. Aký skvelý spôsob ako začať váš pracovný deň.

Komfortné sedadlo

Uvoľnite sa, relaxujte a odpočiňte si počas dlhých hodín práce. Zakončite svoj pracovný deň svieži vo svojom traktore radu 7R a 8R s funkciami, bez ktorých už nikdy nebudete chcieť pracovať: Sedadlo Active Seat II s proaktívnou kompenzáciou pohybu, masážnou funkciou, otáčaním s uhlom 65°, 3 opierkami nôh plus zvukový systém 6.1 a integrovaná chladnička.

Lepší výhľad

Znížená kapota modelov 6M s krátkym rámom výrazne zlepšuje výhľad. Prvý viditeľný bod pred vami je od vás len 6,5 m. Spolu so 180° rozhľadom poskytuje model 6M výrazné vylepšenie výhľadu.

A teraz sa presvedčte sami

Jediné, čo musíte urobiť, je obrátiť sa na svojho predajcu a získate skúšobnú jazdu!

Pridaj komentárĎalšie články, ktoré by vás mohli zaujímať

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this