JDLink – telematika strojov John Deere

JDLink je jedinečný telematický systém, ktorý prepája Vaše stroje s Vašou kanceláriou a mobilnými zariadeniami.
JDLink je súčasťou portálu MyJohnDeere.com, ktorý je zdarma k dispozícii pre ktoréhokoľvek z našich zákazníkov a zároveň o ňom hovoríme ako o vstupnej bráne do presného poľnohospodárstva v spolupráci s Agroservis a výrobcom strojov John Deere.

Tento systém sa po prvý krát predstavil na Slovensku v roku 2011. Od tohto roku máme na našom území viac než 600 pripojených traktorov, kombajnov, samohybných postrekovačov a silážnych rezačiek John Deere. Dôležité je pripomenúť, že aj samohybné postrekovače Hagie, ktoré patria do portfólia John Deere sú plne vybavené telematickým systémom JDLink.

Pripojená flotila

Aby sme však nezabudli poukázať na variabilitu tohto systému, na Slovensku sú pripojené do JDLink rodiny aj konkurenčné značky strojov – áno, JDLink-om môžu byť vybavené akékoľvek stroje s motorom a 12V napätím – nikdy však nebudú dáta prúdiace z iných strojov než John Deere a Hagie plnohodnotné a budú výrazne limitované komunikačnými vetvami stroja.
John Deere sa môže pochváliť flotilov pripojených strojov s počtom prevyšujúcim 300 000 jednotiek celosvetovo a viac než 50 000 jednotiek v rámci Európy.

V nasledovných článkoch si povieme viac o tom, ako samotný JDLink funguje, aké informácie a dáta zo stroja môžeme získať a naopak aké dáta dokážeme do pripojeného stroja zasielať.

Využívaním pridanej hodnoty prostredníctvom MyJohnDeere.com a JDlinku dokážete byť efektívnejší, lepšie informovaní a pripravený robiť správne rozhodnutia v správnom čase.

Tím AgroservisĎalšie články, ktoré by vás mohli zaujímať