fbpx

John Deere stanovuje nové štandardy v technológiách presného poľnohospodárstva a jazdného komfortu

Traktory John Deere modelového roku 2024 posunú poľnohospodárstvo na vyššiu úroveň. Všetky traktory série 6, 7, 8 a 9 budú vybavené novými terminálmi G5 CommandCenter™, ktoré ešte viac zvýšia komfort práce.

Pripravte sa na budúcnosť s novým displejom G5Plus CommandCenterTM

Nový displej G5Plus CommandCenterTM , ktorý v sebe zahŕňa dokumentáciu, funkciu Data Sync, pripojenie pomocou JDLinkTM, aplikáciu variabilných dávok, sekčnú kontrolu a navádzanie AutoTracTM, bude v základnej výbave u všetkých šesťvalcových traktorov série 6R, 7, 8 a 9. G5Plus CommandCenterTM s uhlopriečkou 12,8 palca je o 33% väčší ako displej predchádzajúcej generácie, ponúka vysoké rozlíšenie 1080P a oveľa rýchlejší procesor. Vďaka týmto vylepšeniam dosiahnu zákazníci najvyššiu úroveň efektivity v oblasti presného poľnohospodárstva, ľahkého používania a zároveň budú ich traktory pripravené na budúcnosť.

Séria 6R

Traktory John Deere 6R modelového roku 2024 prinášajú ďalšie novinky, ktoré zvyšujú pohodlie vodiča. Prepracovaný stĺpik riadenia a nový volant ponúkajú vyššiu úroveň ovládania, najmä z hľadiska jazdných vlastností na ceste. Traktory 6R modelového roku 2024 navyše vďaka novému systému tlmenia, ktorý je k dispozícii pri sedadlách Premium a Ultimate, stanovuje nové štandardy komfortu.

Séria 7, 8 a 9

Traktory 7R modelového roku 2024 budú vybavené novým riešením riadenia s o 50 % vyšším výkonom riadenia. Umožňujú to hydraulické valce riadenia s väčším priemerom, ktoré sú súčasťou štandardnej výbavy všetkých traktorov 7R. Pre zvýšenie komfortu vodičov počas dopravy, môže byť traktor 7R vybavený novým voliteľným systémom riadenia automobilového typu. Sám sa automaticky vycentruje a výrazne lepšie drží priamy smer. Túto funkciu, nazvanú reaktívne riadenie, možno ľahko aktivovať pomocou tlačidla na termináli CommandCenterTM. Dva prídavné predné brzdové kotúče zvyšujú komfort obsluhy a prepravný výkon. Ďalej, všetky traktory série 7, 8 a 9 majú nový displej v rohovom stĺpiku s vysokým rozlíšením a integrovaný prijímač StarFireTM 7000.Ďalšie články, ktoré by vás mohli zaujímať

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this